علل شلی واژن

علل شلی واژن

از مهم ترین مشکلاتی که با افزایش سن برای خانم ها به وجود می آید شلی واژن است برای اینکه بتوانید آن را درمان کنید روش های متفاوتی توسط متخصص زنان در اهواز پیشنهاد می شود . این روش ها باعث سفت شدن عضلات واژن می شود.

علل شلی واژن

  • با بالا رفتن سن و زایمان های متعدد این امر طبیعی می باشد که اندام تناسلی در زنان دچار پیری و شلی شوند . البته امروزه با کمک روش های روز دنیا این مشکل به راحتی حل می شود .
  • شلی و افتادگی واژن در بیشتر حالات به دلیل بارداری،جابه جایی اجسام سنگین،ژنتیک و ورزش های بدنسازی شدید در زنان رخ می دهد .

البته راه کارهایی برای پیشگیری از این امر وجود دارد :

زنان باید تا جای ممکن از ورزش های سنگین و همینطور بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنند تا به شلی واژن تا جای ممکن دچار نگردند .

راه های درمانی متفاوتی برای این امر وجود دارند که،بنا بر تشخیص متخصص زنان برای بیمار استفاده می شوند .

لیفت با نخ

خوشبختانه امروز برای رفع افتادگی و شلی واژن روش های متعددی ارائه شده است که می توان با استفاده از آن ها مشکل افتادگی و شلی واژن را برطرف نمود. لیفت با نخ یکی از روش های تنگ کردن واژن است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . این روش که بدون خون ریزی و بیهوشی صورت می گیرد،پرینه و واژن به سمت بالا لیفت داده می شود.

 تنگ کردن واژن

یکی از روش های درمان شلی واژن جراحی پرینورافی است که این روش درمانی آخرین گام رفع مشکل گشادی واژن است. در این جراحی که یکی از انواع جراحی هایی زیبایی واژن است و امروزه طرفداران بسیاری در میان خانم ها پیدا کرده است  دیواره های پشتی واژن به هم نزدیک شده و به یکدیگر وصل می شود و مشکل شلی و گشادی واژن برطرف می شود. در واقع جراحی پرینورافی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که به منظور تنگ کردن واژن صورت می گیرد که در ادامه می توان در صورت نیاز عمل لابیاپلاستی انجام شود.

زایمان طبیعی در اهواز

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سه =