لیپوماتیک و لیفت پوست

لیپوماتیک و لیفت پوست

پیش از این روش های بسیاری برای لاغری موضعی وجود داشت ، لاغری با لیپوماتیک یک تحول عظیم و جدید در زمینه زیبای اندام است ، که باعث می شود در یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های بدن کاهش یابد ، در واقع با استفاده از روش لیپوماتیک می توان میزان قابل توجهی از چربی های موضعی را بیرون کشید و به تناسب اندام رسید .

جراحی زیبایی شکم
بسیاری از مراجعین با توجه به کاهش زیاد چربی در این روش نگران افتادگی پوست بعد از جراحی لیپوماتیک هستند، در واقع افتادگی زمانی صورت می گیرد که پوست حالت الاستینه خود را از دست داده باشد و یا اینکه دچار پارگی ناشی از چاقی شده باشد ، دقت داشته باشید که لیپوماتیک با قدرتی که دارد باعث لیفت هم زمان پوست بعد از جراحی لیپوماتیک می شود .
نتایج باورنکردنی لیپوماتیک باعث می شود تا پوست شما زیبایی ظاهری بیشتری به خود بگیرد، به علاوه لیپوماتیک باعث سوختگی بدن نمی شود و آسیب های جدی وارد نمی کند ،قدرت لیفت دستگاه لیپوماتیک بسیار زیاد بوده و افراد بعد از تخلیه چربی در ناحیه پهلو و شکم، یا غبغب و بازوها دچار افتادگی نمی شود .
این اقدام بسیار مهم و این جراحی کار آمد توسط تیم تخصصی دکتر پرنیا در مجهزترین کلینیک انجام می پذیرد ، مراجعین با خیالی آسوده می توانند در یک محیط بهداشتی این جراحی را به صورت کاملا ایمن انجام دهند و از مزایای لاغری با لیپوماتیک بهره مند شوند .

منبع: سایت دکتر پرنیا

برچسب گذاری توسط , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =