هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

در رابطه با هزینه جراحی پروتز سینه از دکتر مریم شریفی جراح پروتز سینه سوالات متداولی پرسیده می شود.

دکتر پاکدین در پاسخ به این سوال می فرمایند، هزینه این جراحی را نمی توان بدون اینکه بیمار را معاینه کرد تعیین کرد ، هزینه دقیق زمانی مشخص می شود که بیمار تحت معاینه دقیق قرار گیرد و وضعیت سینه آن بررسی شود ، مزایای این جراحی و فرمی که بعد از جراحی پروتز سینه  ایجاد می شود نسبت به هزینه آن مقرون به صرفه تر می باشد .

 

هزینه پروتز سینه

علاوه بر هزینه یکی دیگر از سوالاتی که در رابطه با این جراحی از دکتر مریم شریفی جراح پروتز سینه پرسیده می شود ، نوع پروتز و نحوه زدن برش هایی است که برای قرار گیری پروتز ایجاد می شود ، قبل از انجام این جراحی نگرانی هایی در رابطه با این موضوع که جای اسکار باقی می ماند و قابل دید است وجود دارد .

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با پروتزی که در جراحی مورد استفاده قرار می گیرد و نحوه برشی که جراح ایجاد می کند پرداخته می شود تا اطلاعات لازمی را در این زمینه بدست آورید و از نگرانی که در رابطه با جای اسکار بعد از جراحی دارید کاسته شود .

نوع پروتز

پروتز هایی که در جراحی مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مستحکم می باشد و از موادی تشکیل شده اند که حالت طبیعی دارند و فرم طبیعی سینه را حفظ می کند . یک نوع پروتزی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، پروتز سیلیکونی است این پروتز با برجستگی که در سینه ایجاد می نماید فرم بسیار ایده آلی را در سینه ایجاد می کند . این پروتز ها از ژل سیلیکون ساخته شده اند ، این ژل همانند بافت طبیعی سینه می باشند . در دو نوع گرد و قطره اشکی پروتز های سلیکونی در بازار موجود می باشند ، که پروتز های نوع گرد بسیار فرم زیبایی را در سینه ایجاد می کنند و پروتز های قطره اشکی نمای طبیعی را در سینه ایجاد می نمایند .

برش در جراحی پروتز سینه

در اکثر موارد برشی که برای قرارگیری پروتز در سینه ایجاد می شود، در چین افقی و زیر سینه ایجاد می شود که به هیچ عنوان قابل دید نیست  بنابرین نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید

جراح سینه در پاسداران

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =